Kurzy

Nabízím skupinové a individuální kurzy vázání miminek do šátku. Základní kurzy jsou určené pro těhotné a maminky malých (i větších) miminek, které s nošením začínají. Probíráme na nich, proč a jak nošení prospívá mamince (a tatínkovi) i miminku, a naučíme se základní úvaz na břicho. Pro pokročilejší pořádám kurzy vázání na záda a na bok, které jsou obvykle skupinové. Máte-li o nějaký z kurzů zájem a zrovna není žádný vypsaný,  kontaktujte mě , určitě se domluvíme.


Skupinové kurzy nošení dětí v šátku

Kurzy jsou primárně určené těhotným a maminkám s malými miminky, vítáni jsou i tatínkové. Maximální velikost skupiny jsou 3-4 osoby, abych se Vám mohla individuálně věnovat. Kurz trvá 2-3 hodiny.

V první části probereme, proč a jak nošení prospívá dítěti i matce, jak a v čem nosit, aby to bylo bezpečné a pohodlné pro oba, a různé praktické záležitosti – třeba jak se na nošení obléci. Ve druhé – praktické – části, se naučíme, jak miminko do šátku uvázat. Pro nácvik použijeme nejprve speciální panenku o váze a velikosti cca 6-ti týdenního miminka, vázání si vyzkoušíte opakovaně, abyste získali potřebnou jistotu – nejprve s panenkou, posléze s Vaším miminkem (těhotné samozřejmě jen s panenkou).

Během kurzu bude podáváno malé občerstvení.

V ceně kurzu je i následné poradenství - osobní, telefonické či emailem. Mým cílem je poskytnout Vám veškerou možnou podporu k tomu, abyste mohli trávit spokojený čas se svým dítětem. Dále vám nabízím pomoc s výběrem vhodného šátku pro Vás, šátky značky Storchenwiege si u mě můžete i zakoupit.

Skupinové kurzy se konají u mě doma v centru Liberce. Šetřím tím Vaše i svoje peníze, můžu Vám dát na výběr z mnoha čajů a jiných dobrůtek, mám k dispozici veškeré své nosící vybavení, které si můžete tím pádem prohlídnout a vyzkoušet. K dispozici je samozřejmě přebalovací pult a další nezbytnosti pro péči o malá miminka.

Cena: 300Kč/osoba nebo 400 Kč/pár

Přihlašování na email anna.ksirova@gmail.com

 

Individuální kurzy

Nabízím Vám individuální výuku vázání šátků pro miminka u Vás doma nebo na místě dle Vašeho výběru. Je vhodná především pro maminky s miminky v šestinedělí, které nechtějí daleko cestovat, ale i pro těhotné. Při individuálním kurzu je možno se více zaměřit na to, co Vás zajímá. Délka kurzu je cca 2-3 hodiny.

Probereme, proč a jak nošení prospívá dítěti i matce, jak a v čem nosit, aby to bylo bezpečné a pohodlné pro oba, a různé praktické záležitosti – třeba jak se na nošení obléci. Naučíme se, jak miminko do šátku uvázat. Pro nácvik použijeme nejprve speciální panenku o váze a velikosti cca 6-ti týdenního miminka, vázání si vyzkoušíte opakovaně, abyste získali potřebnou jistotu – nejprve s panenkou, posléze s Vaším miminkem (těhotné samozřejmě jen s panenkou).

V ceně kurzu je i následné poradenství - osobní, telefonické či emailem. Mým cílem je poskytnout Vám veškerou možnou podporu k tomu, abyste mohli trávit spokojený čas se svým dítětem. Dále Vám nabízím pomoc s výběrem vhodného šátku pro Vás, šátky značky Storchenwiege si u mě můžete i zakoupit.

Individuální kurz lze domluvit na anna.ksirova@gmail.com či na telefonu 736 776 650.

Cena: 500 Kč/osoba nebo 600 Kč/pár, cestovné po Liberci v ceně, mimo Liberec 4 Kč/km.

Kontakt

Kurzy vázání šátků pro miminka a děti Humpolecká 507/11, Liberec
736 776 650 anna.ksirova@gmail.com