Kojení a šestinedělí: Iva Klímová

04.10.2017 22:45

Budeme si povídat o tom, jak důležité jsou první společné chvíle s miminkem a jaký mají vliv nejen na kojení, ale i na váš vzájemný vztah. Řekneme si, co to šestinedělí je a co vše se během něj děje. Dostaneme se k tomu, jak toto období co nejlépe prožít i jak se na něj prakticky připravit. 

Dále se budeme věnovat kojení. Zaměříme se na to, že kojení je vrozené instinktivní chování a že není třeba se ho učit. A jaké podmínky potřebují žena i její dítě k tomu, aby se mohlo kojení co nejlépe rozběhnout a mohli si ho společně užít. Zmíním a osvětlím také nejčastější mylné informace, které o kojení kolují. Nebude chybět ani prostor pro vaše dotazy.

O Ivě:

Jsem máma, psycholožka, žena, podporující ostatní ženy v jejich mateřství, v naslouchání sobě a svému dítěti, v kojení a nošení dětí. Čím dál víc vnímám, jak nesmírně silné pouto může kojení mezi mámou a jejím dítětem vytvářet, jak velký vliv má na jejich vzájemný
vztah. Ale také to, jak je v dnešní době velmi důležité, aby ženy měly okolo sebe podporující okolí a co se děje, když jim tato podpora chybí. A proto jsem ráda, že mohu ženy na jejich cestě mateřstvím doprovázet a podporovat je v tom, co ony samy vnímají jako důležité a přirozené.

Kontakt

Kurzy vázání šátků pro miminka a děti Humpolecká 507/11, Liberec
736 776 650 anna.ksirova@gmail.com