Nošení dětí: Anna Kšírová

04.10.2017 00:47

Nerozmazlí se? Naučí se chodit? Co zádíčka? Co kyčle? Odkdy se může miminko nosit? Jaká poloha je na nošení optimální? A je lepší šátek, nosítko nebo náruč?

Nošení dětí s sebou přináší tolik otázek - a také tolik krásných zážitků. Na přednášce se budeme věnovat zejména následujícím tématům: proč vlastně dětem nošení tak prospívá a proč ho s takovou vervou vyžadují, jaký vliv má nošení na vývoj dětského těla i duše a jak ovlivňuje rodiče. Probereme i praktické otázky: v čem nosit, jak je to s polohami miminka na těle rodiče a jak řešit, když dítě v šátku nebo v nosítku pláče.

O Anně:

Jsem máma dvou kluků, lékařka, lektorka nošení dětí a spolumajitelka firmy Loktu She. Nošení dětí mě baví po všech stránkách: ráda o něm čtu a moc mě zajímá objevování souvislosti mezi nošením a dětským vývojem. S radostí a zapálením podporuji rodiče v Liberci a okolí při nošení jejich dětí a pomáhám jim překonávat potíže, které občas nastanou. Baví mě vymýšlet a navrhovat šátky na nošení dětí a úplně nejvíc ze všeho mě baví nosit své dva kluky a radovat se z jejich blízkosti, vůně a volnosti, kterou mi nošení dává.

www.loktushe.cz

 

Kontakt

Kurzy vázání šátků pro miminka a děti Humpolecká 507/11, Liberec
736 776 650 anna.ksirova@gmail.com