Prodej šátků Storchenwiege

Nabízím Vám možnost zakoupení šátků značky Storchenwiege. Jsou to jedny z nejoblíbenějších šátků na celém světě. Jsou to univerzální šátky, které využijete pro malá miminka i těžká batolata, jsou nosné, jsou téměř nezničitelné. Nabízí řadu designů, ze kterých si jistě vyberete.

Ceník:

        vzory pruhy a leo:

  • délka 3,6m: 1980,-kč
  • délka 4,1m: 2090,-kč
  • délka 4,6m: 2350,-kč
  • délka 5,2m: 2560,-kč

        vzory BIO:

  • délka 3,6m: 2370,-kč
  • délka 4,1m: 2620,-kč
  • délka 4,6m: 2810,-kč
  • délka 5,2m: 2990,-kč

Co říká o šátcích Storchenwiege Anna Pohořálková, lektorka kurzů vázání šátků: Proč si z nabídky šátků na trhu vybrat právě Storchenwiege? Storchenwiege je sázka na jistotu. Jsou to především šátky, které se dobře nosí. Díky hustotě a kvalitě vlákna jsou šátky příjemné i při delším nošení, neřežou nosiče do ramen a děti do stehýnek (obvyklá vada levných šátků). Uzly na šátcích Storchenwiege dobře drží, úvazy nepovolují a není je nutno převazovat (i to je častá chyba levných šátků).
Z kurzů mám zkušenost, že se šátky Storchenwiege se začátečníci velmi rychle učí, látka se dobře dotahuje, odpustí i začátečnické chyby ve vázání. Zkušené nosičky zase tyto šátky rády používají na batohy, protože jsou skutečně velmi nosné a dobře se do nich vážou velké a těžké (dvouleté, tříleté) děti. Velkou předností je jednoduchá údržba a odolnost proti zatržení.

Obecná doporučení pro výběr délky šátku: Záleží především na konfekční velikosti, méně už na výšce postavy. Pokud si vybíráte šátek, který je vhodný pro všechny úvazy, pak doporučujeme volit takto: Ženám s konfekční velikostí 38,40 bude vyhovovat délka 4,1m. Ženám s konfekční velikostí 42, 44 a více doporučujeme délku 4,6m Délku 5,2m volíme jen výjimečně, tuto volbu doporučujeme vyzkoušet a konzultovat, protože takto dlouhý šátek je docela náročný na manipulaci. Útlým ženám (vel. 36 a 34), zejména pokud jsou nižší postavy, může stačit na všechny úvazy i velikost 3,6m. Přesto i tyto maminky většinou volí délku 4,1m, protože je to sázka na jistotu. Pokud chtějí nosit i tatínkové, pak volíme spíše delší šátky. Záleží opět spíše na obvodu hrudníku popř. ramen. Některým útlým mužům může vyhovovat velikost 4,1m, ale většinou muži volí velikost 4,6m. Pokud jsou partneři diametrálně odlišných postav (velký ramenatý tatínek a malá útlá maminka), pak doporučujeme volit podle toho, kdo bude více nosit. Další možnost je zakoupit šátky dva.

Kontakt

Kurzy vázání šátků pro miminka a děti Humpolecká 507/11, Liberec
736 776 650 anna.ksirova@gmail.com