Festival Radost z miminka - 8. 10. 2017

Přirozený porod, spokojené prožití šestinedělí, kojení a nošení: to jsou hlavní témata minifestivalu Radost z miminka. Program je určený zejména těhotným a maminkám malých dětí i jejich partnerům, uvítáme ale i další zájemce. Festival se koná v Centru Generace na Šaldově náměstí v Liberci v neděli 8. října 2017 odpoledne.

Chceme Vám nabídnout informace, které Vám pomůžou ke spokojenému prožití počátku života s malým děťátkem. Součástí festivalu bude také průběžný workshop vázání šátků na nošení dětí.

Program:
13:30 - 14:45 - Přirozený porod - dula Renata Loudová
15:15 - 16:15 - Šestinedělí a počátky kojení - laktační poradkyně a psycholožka Iva Klímová
16:45 - 17:45 - Nošení dětí: podpora vývoje miminka i rodičovské spokojenosti - poradkyně nošení dětí a lékařka Anna Kšírová

Prohlédnout a vyzkoušet si budete moci i šátky a oblečení na nošení dětí od liberecké firmy Loktu She. Vše kolem látkových plen včetně možnosti si je vyzkoušet a případně i na místě zakoupit Vám poradí Bára Talavášková z Bebo.cz.

Vstupné: 100 Kč na všechny přenášky, 50 Kč na jednotlivou přednášku. Prodej vstupenek proběhne na místě. Vstup ke stánkům a workshop vázání šátků jsou zdarma.

Festival se koná v Centru Generace, Palachova 504/7, Liberec ve 4. patře (jazykové učebny) - nahoru se dá jít po schodech z průjezdu nebo výtahem, případně Vás nasměrují v MC Krteček. Parkování kočárků je možné v přízemí, je třeba zazvonit na Centrum Generace, kde Vám půjčí zámečky, abyste mohli kočárek připoutat k řetězu. Parkování aut je v blízkosti možno například v OC Plaza (o víkendu je zdarma). Do přednáškové místnosti je vstup možný pouze bez bot - pokud chcete, vezměte si přezůvky.

Aktuální informace jsou k vidění též na FB stránce festivalu (viditelná veřejně). Pro další dotazy pište na anna.ksirova@gmail.com nebo volejte 736 776 650.

Záštitu nad festivalem přijal náměstek města Liberec Ivan Langr, děkujeme.

Těšíme se na viděnou :)

Kontakt

Kurzy vázání šátků pro miminka a děti Humpolecká 507/11, Liberec
736 776 650 anna.ksirova@gmail.com