Festival Radost z miminka: sobota 21. září 2019, Knihovna liberec

Přirozený porod, bonding, spokojené prožití šestinedělí, kojení, nošení dětí a kontaktní rodičovství: to jsou hlavní témata minifestivalu Radost z miminka, který se koná v sobotu 21. září 2019. Program je určený zejména těhotným a maminkám malých dětí i jejich partnerům, uvítáme ale i další zájemce. Festival se koná v krajské knihovně v Liberci v Rumjancevově ulici.

Aktuální informace sledujte na FB stránce festivalu.

Chceme Vám nabídnout informace, které Vám pomůžou ke spokojenému prožití počátku života s malým děťátkem. Součástí festivalu bude také průběžný workshop vázání šátků na nošení dětí a ergonomických nosítek a tržiště s nabídkou šátků na nošení dětí, látkových plen, dětského oblečení a knih týkajících se rodičovství.

Program:
12:00 - 13:30 - Přirozený porod: porodní asistentka Martina Suchardová

14:00 - 15:00 - Bonding: pediatrička Pavla Horáčková

15:30 - 16:30 - Šestinedělí a počátky kojení: laktační poradkyně a psycholožka Iva Klímová

17:00 - 18:00 - Kontaktní rodičovství - radosti a úskalí: lektorka nošení dětí a lékařka Anna Kšírová

Prohlédnout a vyzkoušet si budete moci i šátky a oblečení na nošení dětí od liberecké firmy Loktu She. Vše kolem látkových plen včetně možnosti si je vyzkoušet a případně i na místě zakoupit Vám poradí Bára Talavášková z Bebo.czErgonomická nosítka pro miminko si můžete vyzkoušet s lektorkou nošení Denisou Bel Hadjsalah z liberecké půjčovny šátků a nosítek. K dispozici bude i široká nabídka knih, které se týkají těhotenství, porodu a rodičovství.

Vstupné osoba pár*
předprodej 200 Kč 300 Kč
na místě 300 Kč 400 Kč
jednotlivá přednáška (pouze na místě) 100 Kč 200 Kč

*párem je myšlena dvojice dospělých lidí, kteří se společně podílejí na péči o dítě. Je možné jít i s babičkou či dědečkem, tato varianta vstupného ale není určena například pro kamarádky apod.

Vstup ke stánkům a workshop vázání šátků i nošení dětí v ergonomickém nosítku jsou zdarma.

Pro další dotazy pište na anna.ksirova@gmail.com nebo volejte 736 776 650.

Těšíme se na viděnou :)

Kontakt

Kurzy vázání šátků pro miminka a děti Humpolecká 507/11, Liberec
736 776 650 anna.ksirova@gmail.com